organiclife.co.il
  דף הבית arrow בריאות ורפואה טבעית arrow תזונת הניקוי האדומה
Wednesday, 10 August 2022
 
 
תזונת הניקוי האדומה הדפס דואל
מאת הילה אפללו   

תזונת הניקוי האדומה

היא תזונת ניקוי רעלים מדהימה, שמסייעת לגוף לפנות את עודפי הרעלים שהצטברו בכבד וברקמות הגוף השונות. אבל היא הרבה יותר מזה. היא תזונה שמסייעת להעלאת רמות אנרגיה, להורדת לחץ דם, להורדת רמות סוכר בדם, לאיתור בעיות של אי סבילות למזון הבאות לידי ביטוי בתופעות דמויות אלרגיה, בעיות עור, בעיות בדרכי נשימה, מיגרנות, בעיות עיכול, היא מתאימה כהכנה של הגוף להריון ועוד. תזונת הניקוי האדומה מסייעת בגמילה ממלח וסוכר שרבים מאתנו מכורים להם, אפילו מבלי להרגיש.

תזונת הניקוי האדומה בנויה בצורה המבחינה בין קבוצות מזון שונות ובכך מסייעת באיתור המזונות שפיתחנו אליהם אי סבילות וגורמים לנו לעייפות ולבעיות בריאות.  חלק גדול מהסימפטומים ניתן לפתור חלקית או באופן מלא באמצעות ניקוי הגוף, זיהוי מזונות בעייתיים, הוצאתם מהתפריט ואימוץ אורח חיים בריא.

כנטורופתית אני משתמשת בתזונת הניקוי האדומה בהצלחה רבה כבר שנים, ואף עושה אותה מדי שנה בעצמי וממליצה עליה מאד.


מבנה תזונת הניקוי

תזונת הניקוי האדומה נמשכת 30 יום, היא מורכבת מ 10 שלבים בני 3 ימים כל אחד ובכל שלב מתווספת קבוצת מזונות אחרת, כך שככל שמתקדמים בשלבים, יש יותר ויותר מה לאכול, עד שבשלבים האחרונים, אנשים מדווחים שקל להם והם מרגישים כל-כך טוב שהם יכולים להמשיך לחיות ככה.


למי מתאימה תזונת הניקוי האדומה?

היא מתאימה לאנשים הסובלים מסימפטומים שונים כמו תשישות, חולשה, בעיות עור, הפרעות עיכול, מחלות בדרכי נשימה ועוד. לאכלני ג׳אנק כרוניים, לנשים שרוצות להכין את גופן לקראת הריון.


אנשים חולים ואפילו חולים מאד, יכולים להפיק תועלת מתזונה זו, אבל רק אם היא נעשית תחת פיקוח רפואי קונבנציונאלי או תחת פיקוח של נטורופת מוסמך.


ניקוי רעלים באמצעות תזונת הניקוי האדומה, מתאים לא רק לאנשים חולים, אלא גם לאנשים בריאים שלא רוצים להיות חולים. כאלה שמבינים שתחזוקה נכונה עשויה למנוע את המחלות, לשפר ולשמר את הבריאות לאורך זמן. כמו כן היא מסייעת לאנשים המתקשים לסגל אורח חיים בריא ומעוניינים בשינוי. בסופה יקל על האנשים להמשיך בתזונה מגוונת ובריאה בהרבה ממה שצרכו לפני הניקוי.


למה בכלל צריך לעשות ניקוי רעלים?

מטרת הניקוי היא לסייע לכבד לפנות מאגרים של רעלים שהצטברו בגופינו במשך הזמן. רובנו חשופים לרעלים כמעט בכל מקום ובכל זמן, לפעמים בלי בכלל להיות מודעים לכך. החומרים הרעילים מצויים בשתייה ובאוכל המתועש הפוקדים את שולחננו מדי יום, בשאריות חומרי ההדברה והדשנים המשמשים לחקלאות, באוויר, בים, במקום העבודה (ריחות, חומרים רעילים ועוד), מחומרי הניקוי שלנו, מאבקות ומרככי הכביסה, מתרסיסים דוחי חרקים, דוחי יתושים, ממשחות, תרופות והורמונים, ממוצרי ההיגיינה והקוסמטיקה כמו הסבונים, השמפו, המרכך, קרם הגוף, קרם הפנים, הדאודורנט, הקרם לשיער, האיפור ועוד ועוד.

הכבד שלנו לא עומד בעומס

הכבד שלנו לא בנוי לטפל בכמות כל כך גדולה של רעלים כל כך חזקים ומגוונים. לעיתים הוא מתקשה לעמוד במשימה לאורך זמן, ואז חלק מהרעלים לא עוברים נטרול וממשיכים להסתובב בגוף במחזור הדם או שוקעים ברקמות, חלק מהרעלים מנוטרלים אך לא מתפנים ונאגרים באתרים שונים ובעיקר בכבד.


פרט לנטרול, ופינוי הרעלים, אחראי הכבד על עוד כ-500 תפקידים אחרים, וכשהעומס על הכבד גדל, הוא מפריע לו לתפקוד התקין ועלול לגרום לבעיות בחילוף החומרים הכללי, בשימוש, הטמעה וניתוב של חומצות שומן ורכיבי תזונה חיוניים אחרים, זה בא לידי ביטוי בבעיות עיכול, בפרופיל שומנים לא מאוזן, בחסרים תזונתיים, בעייפות וחוסר אנרגיה ועוד.
הכי טוב ביחד

הניסיון מוכיח שתהליך ניקוי הגוף קל יותר ואפקטיבי יותר כשהוא נעשה בזוג או בקבוצה. תזונת הניקוי מאתגרת ולא תמיד פשוטה, ולקבוצה יש יתרונות רבים כמו תמיכה, החלפת מתכונים, רעיונות וסיוע בהתמודדות עם קשים. מי שלא ימצא שותפים לתהליך מהמעגל הקרוב, מוזמן להצטרף לאחת מהסדנאות של "תזונת הניקוי האדומה" ולעבור את התהליך איתנו.


לקבלת פרטים נוספים על תזונת הניקוי האדומה ועל הסדנאות הקרובות לחצו כאן

כתובת דואל זו מוגנת מדואר זבל, אתה צריך לאפשר Javascript בכדי לצפות בה :במייל

או בטלפון: 052-3435558 
< קודם   הבא >
 
הרשמה לניוזלטר
שם
דואר אלקטרוני *
טקסט אימייל
ביכולתך להפסיק לקבל מידע בכל רגע, בלחיצה אחת על כפתור. פרטיך שמורים איתנו ולא נעביר אותם לגורם חיצוני
 
 
 
Top! Top!
חיים אורגניים הוא פורטל המכיל את כל המידע הקשור לאורח חיים אורגני. באתר מידע על מזון אורגני, בישול אורגני, אוכל אורגני, תיירות אורגנית, קהילות אורגניות, פורומים, קואופרטיבים אורגנים, אורח חיים בריא, רפואה טבעית, חקלאות אורגנית, מתכונים אורגניים