organiclife.co.il
  דף הבית arrow בלוגים
Wednesday, 10 August 2022
 
 
בלוגים
השומר - מחלב אם ועד לסלט הדפס דואל
מאת מגי רוזנברג וחוה.ס   

Imageהגיעה העונה והשומר גדל סוף סוף בגינת הירק. מגי וחוה, מספרות על שומר פשוט (Common Fennel) ועל שומר תרבותי. תכונות, סגולות רפואיות, תרופות סבתא וכמה רעיונות לשימוש במטבח האורגני.

 

 

 
ההבדל בין הערכים התזונתיים של המזון האורגני ללא-אורגני הדפס דואל
מאת הילה אפללו   
Imageכמי שמאמינה בחשיבות התזונה המאוזנת והנקיה מרעלים וחומרי הדברה, אני נתקלת לא פעם בהתנגדויות של אנשים שטוענים טענות רבות ומגוונות נגד הצריכה של מזונות אלו. שמחתי לקרוא את הפרסומים של הIFOAM  (ארגון הגג האורגני הבינלאומי) שאספו את המחקרים הרבים שנעשו בתחום ונעזרו בהם כדי להזים את השמועות וההערות חסרות הבסיס שמשמיעים המתנגדים. תרגמתי חלק מתקצירי המחקרים ובעזרתם אתייחס, בכל חודש לטענה אחרת.
 
סוכריות אורגניות - הדבר האמיתי הדפס דואל
מאת הילה אפללו   
Imageליאת טיברג, אמא מודעת ל-4 ילדים,  חיפשה כמו רבים מאיתנו  תחליפים לממתקים מזיקים, המכילים כימיקלים וצבעי מאכל מסוכנים. אבל בניגוד אלינו, כשהיא לא מצאה כאלה, היא פשוט התחילה לייבא אותם.
 
הבונים החופשיים ב' - בניית קירות הבית מחבילות קש הדפס דואל
מאת נאוה בז'ה   

Imageאחרי שבנו את שלד הבית מעץ, הגיע השלב שבו נאוה ויונתן, גייסו אנשי מקצוע, משפחה וחברים על מנת לבנות את קירות ביתם מחבילות קש. הם סחבו, חתכו, קשרו, הניחו והרימו את קירות הבית ב- 5 ימים בלבד. הבית בבאר מילכה, תופס בימים ספורים את מקומו ברחבי המדבר, פשוט לראות את התמונות ולא להאמין

 
במקום ליטול ויטמינים ומינרלים - תאכלו נבטים הדפס דואל
מאת מגי רוזנברג   
Imageחוץ מגידול ירקות בגינה, אני מגדלת גם נבטים. יותר מעשרה סוגים של נבטים אורגניים שגדלים בחוץ ובסלון. לנבטים, חוץ מטעמים יחודיים מעניינים, יש גם ערכים תזונתיים מפתיעים במיוחד. אספתי למענכם מידע על כמויות הויטמינים והמינרלים המדהימות שיש לנבטים, אתם מוזמנים להתמכר.
 
השף האורגני - צולח שבוע נטול גלוטן הדפס דואל
מאת איתי בר   

Imageאיתי בר, השף האורגני שלנו החליט לבחון את תגובת הגוף שלו לגלוטן, חלק מהתהליך היה להימנע לחלוטין מגלוטן, למשך כשבוע. הוא גילה שהמשימה לא קלה בכלל, אבל עם יצירתיות ולא מעט שעות מטבח הצליח לעשות את זה מגוון וכמובן טעים.

 

 

 
הבונים החופשיים - חלק א' הדפס דואל
מאת נאוה בז'ה   
Imageנאוה בז'ה, אדריכלית אקו אקלימית, סיפרה לנו עד כה על בניה ירוקה, על השכנים שבנו מחומרים טבעיים ועל הנסיון שצברה בתכנון בתים של אחרים. עכשיו היא מספרת לנו על בניית הבית שלה, מחבילות חציר עם טיח אדמה, בבאר – מילכה אשר בנגב. על ההתרגשות, הלבטים על הקושי והסיפוק.
 
הגן האורגני של מגי הדפס דואל
מאת מגי רוזנברג   
Imageשמי מגי ואני גרה בנטף ומגדלת ירקות ונבטים אורגניים כ-10 שנים למשפחתי.  את 5 השנים האחרונות  הקדשתי לגידול ילדי ונשארתי איתם בבית, לאחרונה אחרי שכל ילדיי נכנסו למסגרות חינוך, החלטתי לצאת לעולם הגדול. בתור מפרנסת לא היתה לי הרבה ברירה, כתבתי קורות חיים והלכתי לראיונות עבודה. אחרי 2 ראיונות בלבד החלטתי שלא בא לי "סתם" עבודה. 
 
<< התחלה < קודם 1 2 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 12 מ 24
 
הרשמה לניוזלטר
שם
דואר אלקטרוני *
טקסט אימייל
ביכולתך להפסיק לקבל מידע בכל רגע, בלחיצה אחת על כפתור. פרטיך שמורים איתנו ולא נעביר אותם לגורם חיצוני
 
 
 
Top! Top!
חיים אורגניים הוא פורטל המכיל את כל המידע הקשור לאורח חיים אורגני. באתר מידע על מזון אורגני, בישול אורגני, אוכל אורגני, תיירות אורגנית, קהילות אורגניות, פורומים, קואופרטיבים אורגנים, אורח חיים בריא, רפואה טבעית, חקלאות אורגנית, מתכונים אורגניים